Vtipy o policajtech

31. prosince 2006 v 18:33 |  Vtipy
Dva policisté najdou při obchůzce v parku bankovku. První ji uvidí , zvedne a říká: ,,Hele padesátka!" Druhý mu ji vytrhne z ruky , roztrhá ji na malé kousíčky se slovy: ,,Byla falešná , měla dvě nuly!"
Cikán se popral s bílím. ,,Kdo to začal?" táže se policajt. ,,On" , odpoví cikán , ,,nechtěl mi dát peněženku!"
Jedou dva policajti v autě a jeden poručí druhýmu:,,Hele Franto,podívej se jestli nám bliká majáček!´´Franta vykoukne a povídá:,,Bliká,neblíká!Bliká,nebliká!''
Jdou dva policajti lesem a najednou uvidí na zemi se povalující useknutou hlavu. Ten jeden se sehne a povídá: "Člověče, není ti ta hlava nějaká povědomá?" - "Člověče, dyť je to náš šéf." Ten první vezme hlavu za vlasy a drží ji v napnuté paži vysoko před sebou a říká: "To nemůže být on, náš šéf nebyl tak vysoký!"
Hoří policejní stanice a policajti jsou uvěznění na střeše. Hasiči roztáhli plachtu a čekaj až policajti začnou skákat. Skočí první, ale těsně před tim než dopadne do plachty s ní hasiči uhnou a policajt se rozplácne o zem. Tak to jde furt do kola až nahoře stojí náčelník, kouká pak vytáhne pistoli a řekne: Mě nepřechčijete položte tu plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adam Adam | Web | 31. prosince 2006 v 18:33 | Reagovat

http://ahlohla.blog.cz/0612/soutezici-hlasovani-3-kolo

tady mi dej pls hlas dej hlas pls pro adam jestli dáš hlas pro adam děkuju moc

jj a máš pěkný blog

2 Jana Jana | 27. prosince 2007 v 20:54 | Reagovat

Bezvadný vtipy!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama