Vtipy o blondýnkách

30. prosince 2006 v 18:46 |  Vtipy
Stojí brunetka a blondýnka na nádraží.Brunetka se zeptá průvodčího:,,Vezme mě tento vlak do Prahy?" ,,Ne nevezme" A blondýnka: ,,A mě?"
Přijde brunetka na salaš a žene se k bačovi: ,,Když uhádnu kolik tady máte ovcí můžu si jednu vzít?" Bača s ledovým klidem odpoví: ,,Ale jo..." Brunetka: ,,Je jich tady přesně 22." Bača souhlasí a pokyne brunetce rukou , aby si vybrala ovci. Ta bafne bílé klubko a má se k odchodu , ale bača ji na poslední chvíli zadrží: ,,Slečno a když já uhádnu jakou máte přírodní barvu vlasů , vrátíte mi toho psa?"
Opaluje se nahá blondýnka na střeše hotelu. Přijde za ní vedoucí a říká: ,,Paní mohl bych vás požádat abyste se oblékla? Tady se nemůžete opalovat nahá." ,,A proč ne?"odpoví blondýnka , ,,vždyť to nikomu nevadí." ,,Vadí ležíte totiž na stropním okně jídelny."
Jede blondýna autem a narazí do stromu. Vyleze z auta a obejme strom: ,,Promiň stromečku , promiň , ale já troubila!"
Jde blondýnka v muzeu a rozhlíží se kolem sebe , až narazí do stolku s vázou. Váza spadne a rozbije se na kusy. Hned je na místě rozzuřený hlídač a řve na blondýnku: ,,Ženská jedna nešťastná , ta váza byla z 15.století!" Blondýnka se chytne za srdce a oddychne si: ,,Uf a já se bála , že byla nová!"
Když se tanečník loučí se svou blonďatou tanečnicí , ptá se: ,,Mohu vás ještě někdy vidět?" ,,Ale jistě. Moje číslo je v seznamu." ,,A jméno?" ,,Hned vedle něho."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama