Prosinec 2006

Celá rodinka

31. prosince 2006 v 19:34 Simpsonovi

Maggie Simpson

31. prosince 2006 v 19:28 Simpsonovi

Bart Simpson

31. prosince 2006 v 19:20 Simpsonovi

Pink-životopis a fotky

31. prosince 2006 v 19:06 P!nk
Životopis
Celé jméno: Alecia Moore (Pink je přezdívka)
Datum narození: 8.9.1979
Znamení: Panna
Rodiče: James Moor a Judy Moor

Vtipy o zvířatech

31. prosince 2006 v 18:54 Vtipy
Potkají se dvě klíštata a jedno se ptá druhého: ,,Tak co , jak de život?" A to druhé klíště povídá: ,,Ani se neptej , je teprve poledne a mě už dvakrát vytočili!"
Ptá se malá zmije maminky: ,,Mami , jsem jedovatá?" ,,Ano , jsi.....proč se ptáš?" ,,Protože jsem se kousla do jazyka!"
Majitel psa si stěžuje zvěrolékaři: "Pane doktore, ten můj pes strašně lže!" "Prosím vás, jak jste na to přišel?" "Jerry, tak řekni, jak dělá kočička?" "Haf, haf!" "Tak vidíte, už zase lže!"
Jdou dva lední medvědi po poušti a ten jeden říká: "No tady ale muselo bejt kurva náledí, že to takhle posypali, co?!!"
Přijde takhle jednou žába k veterináři a má na hlavě ponožku. Veterinář na ni: "Jejda žabko, co se ti to stalo?" A žabka odvětí: "Drž hubu, tohle je přepadení."
Přijdou dvě krysy do prodejny s televizory. Prodavač: "Tak co jakou, milé zákaznice černobílou nebo barevnou?" Krysy: "To je jedno, hlavně aby měla hodně kanálů."
Sedí mravenec u rybníka a máčí banán ve vodě. Jde kolem slon a ptá se
ho:,,Co to děláš?" Mravenec říká:,,Dej mi jedno euro a povím ti to."
Slon mu dá jedno euro a říká:,, Tak povídej!"
,,Máčím banán ve vodě." Slon odpoví:,,Ty jsi ale hloupý" A mravenec na
to:,,Hloupý možná, ale od rána jsem si vydělal už 100 euro!"
Slon se koupe v rybníce a ze břehu na něj volá mravenec: ,,Pojď sem honem! Slyšíš honem! Tak děle!" Slon nakonec otráveně vyleze z rybníka a mravenec povídá: ,,Já se chtěl jenom podívat , jestli nemáš moje plavky."
Přijde pták k doktorovi a povídá: ,,Pane doktore mě je nějak špatně." Doktor ho prohlédne a povídá: ,,To nic to je jen chřipka...!"
,,Vždy když jdu po ulici a pokadí mě holub , děkuji bohu , že nedal křídla i krávě."
Zajíce už dlouho štval medvěd. Jednoho večera se medvěd opil , jak zákon káže a při cestě domů se válel po zemi. Zajíc viděl příležitost , vzal klacet a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Říká: ,,Včera večer mě někdo svalil , nevím jak vypadal , ale vím , že na hlavě měl divný výrustky." A zajíc říká šnekovi: ,,No vidím , že máš problém..."

Vtipy o policajtech

31. prosince 2006 v 18:33 Vtipy
Dva policisté najdou při obchůzce v parku bankovku. První ji uvidí , zvedne a říká: ,,Hele padesátka!" Druhý mu ji vytrhne z ruky , roztrhá ji na malé kousíčky se slovy: ,,Byla falešná , měla dvě nuly!"
Cikán se popral s bílím. ,,Kdo to začal?" táže se policajt. ,,On" , odpoví cikán , ,,nechtěl mi dát peněženku!"
Jedou dva policajti v autě a jeden poručí druhýmu:,,Hele Franto,podívej se jestli nám bliká majáček!´´Franta vykoukne a povídá:,,Bliká,neblíká!Bliká,nebliká!''
Jdou dva policajti lesem a najednou uvidí na zemi se povalující useknutou hlavu. Ten jeden se sehne a povídá: "Člověče, není ti ta hlava nějaká povědomá?" - "Člověče, dyť je to náš šéf." Ten první vezme hlavu za vlasy a drží ji v napnuté paži vysoko před sebou a říká: "To nemůže být on, náš šéf nebyl tak vysoký!"
Hoří policejní stanice a policajti jsou uvěznění na střeše. Hasiči roztáhli plachtu a čekaj až policajti začnou skákat. Skočí první, ale těsně před tim než dopadne do plachty s ní hasiči uhnou a policajt se rozplácne o zem. Tak to jde furt do kola až nahoře stojí náčelník, kouká pak vytáhne pistoli a řekne: Mě nepřechčijete položte tu plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu.

Ashley

30. prosince 2006 v 20:00 Olsenky
Životopis Ashley
Celé jméno: Ashley Fuller Losen
Datum narození: 13.6.1986
Barva očí: modrozelená

Mary-Kate

30. prosince 2006 v 19:47 Olsenky
Životopis Mary-Kate
Celé jméno: Mary-Kate Olsen
Datum narození: 13.6.1986 (mladší o dvě minuty)
Barva očí: modrozelená

Obrázky

30. prosince 2006 v 19:22 Divoké kočky

Vtipy o Pepíčkovi

30. prosince 2006 v 19:00 Vtipy
,,Copak jste dneska dělali ve škole Pepíčku?" ptá se babička. ,,Pokusy s výbušnými látkami." ,,A co budete dělat ve škole zítra?" ,,V jaké škole babi?"
Pepíček se vymlouvá: ,,Ne paní učitelko , nevím kdo to udělal , ale v tu chvíli mi to přišlo jako dobrý nápad."
Pepíček , kterýmu máma zakázala se koupat v přilehlém rybníce , přijde domů s mokrými vlasy a povídá , že spadnul do vody. ,,Tak jaktože nemáš mokré i oblečení?" ,,No měl jsem takové tušení , že bych mohl spadnout , a tak jsem si je radši sundal!"
Ptá se paní učitelka: ,,Co nám dává slepička?" Přihlásí se Anička: ,,Slepička nám dává vejce." Paní učitelka: ,,Co nám dává kravička?" Přihlásí se Pepíček: ,,Kráva nám dává domácí úkoly!"
Paní učitelka se ptá: ,,Kdo je hloupí ať si stoupne." Stoupne si jako jediný Pepíček. ,,Pepíčku ty si myslíš , že si hloupí?" ,,Ne paní učitelko , já jsem si stoupl jenom , abyste nestála sama!"

Vtipy o blondýnkách

30. prosince 2006 v 18:46 Vtipy
Stojí brunetka a blondýnka na nádraží.Brunetka se zeptá průvodčího:,,Vezme mě tento vlak do Prahy?" ,,Ne nevezme" A blondýnka: ,,A mě?"
Přijde brunetka na salaš a žene se k bačovi: ,,Když uhádnu kolik tady máte ovcí můžu si jednu vzít?" Bača s ledovým klidem odpoví: ,,Ale jo..." Brunetka: ,,Je jich tady přesně 22." Bača souhlasí a pokyne brunetce rukou , aby si vybrala ovci. Ta bafne bílé klubko a má se k odchodu , ale bača ji na poslední chvíli zadrží: ,,Slečno a když já uhádnu jakou máte přírodní barvu vlasů , vrátíte mi toho psa?"
Opaluje se nahá blondýnka na střeše hotelu. Přijde za ní vedoucí a říká: ,,Paní mohl bych vás požádat abyste se oblékla? Tady se nemůžete opalovat nahá." ,,A proč ne?"odpoví blondýnka , ,,vždyť to nikomu nevadí." ,,Vadí ležíte totiž na stropním okně jídelny."
Jede blondýna autem a narazí do stromu. Vyleze z auta a obejme strom: ,,Promiň stromečku , promiň , ale já troubila!"
Jde blondýnka v muzeu a rozhlíží se kolem sebe , až narazí do stolku s vázou. Váza spadne a rozbije se na kusy. Hned je na místě rozzuřený hlídač a řve na blondýnku: ,,Ženská jedna nešťastná , ta váza byla z 15.století!" Blondýnka se chytne za srdce a oddychne si: ,,Uf a já se bála , že byla nová!"
Když se tanečník loučí se svou blonďatou tanečnicí , ptá se: ,,Mohu vás ještě někdy vidět?" ,,Ale jistě. Moje číslo je v seznamu." ,,A jméno?" ,,Hned vedle něho."


Dobrman

30. prosince 2006 v 13:09 Obrázky psů
Dobrman
Velikost:
psů 68-72 cm
fen 63-68 cm
Hmotnost:
32-45 kg

Anglický setr

30. prosince 2006 v 13:03 Obrázky psů
Anglický setr
Velikost:
psů 65-68 cm
fen 61-65 cm
Hmotnost:
25-30 kg

Bernský salašnický pes

30. prosince 2006 v 12:55 Obrázky psů
Bernský salašnický pes
Velikost:
psů 64-70 cm
fen 58-66 cm
Hmotnost:
až 50 kg

Německý ovčák

30. prosince 2006 v 12:42 Obrázky psů
Německý ovčák
Velikost:
ideální velikost psů 62,5 cm
ideální velikost fen 57,5 cm
Hmotnost:
28-35 kg

Zlatý retrívr

29. prosince 2006 v 20:10
Zlatý retrívr
Velikost:
psů 56-61 cm
fen 51-56 cm
Hmotnost:
27-33 kg

29. prosince 2006 v 19:49 Něco málo o mně
Ahojky
Jmenuji se Tereza.
Narodila jsem se 7.4.1994.
Bydlím v Třebíči , která leží na Vysočině.
Moje záliby:
Ráda maluji , hraju basket a kamarádky.